top of page
sauna

Co nabízíme ....

Malá finská sauna

Malá, ale útulná sauna, která navozuje dojem venkovského stavení potěší každého. Je vytopena na příjemných 80-90°C a s kapacitou zhruba 8 osob Vám nabídne přesně to, co hledáte.

IMG_1646.jpg

Velká finská sauna

bazen2_edited.jpg
IMG_1648.jpg

Tuto saunu jsme pro Vás vytopili na 90-100°C. Pojme až 20 osob. Sauna je vyrobena ze sto let starého dřeva, jehož vůně dává Vašemu zážitku tu pravou atmosféru.

Styl, prostor a pohodlí

Možnost pronájmu

Prostorný ochlazovací bazének

Ten pro Vás pravidelně filtrujeme a napouštíme čistou vodou. Ochlazování je nedílnou součástí saunování a v žádné sauně nesmí chybět.

Útulná odpočívárna

V prostorné odpočívárně se skloubí jak klidová zóna, tak společenská část, aniž by se navzájem omezovaly. Celý prostor saun jsme koncipovali s velkým důrazem na relaxaci, klid a pohodlí Vás, našich hostů.

IMG_1608.jpg

Relaxace, klid a pohoda 

Moderní bar s recepcí

Profesionalita našeho personálu jen dokreslí celkovou atmosféru saun Adventyn. Na baru je pro Vás připravena kromě milé obsluhy i pestrá škála občerstvení, bez kterého se v sauně rozhodně neobejdete.

IMG_4285.jpg

Jedinečné soukromí ve dvou

Privátní sauna s aroma vířivou vanou

Pro nejnáročnější z Vás , kteří touží po úplném soukromí, máme v nabídce  privátní saunu.  Za dveřmi na Vás čeká příjemná aroma  vířivá vana s útulnou saunou s vlastní prostornou sprchou, kde nebudete nikým a ničím rušeni.

IMG_1637.jpg

Profesionalita a přívětivost

bottom of page